Znajdujesz się na archiwalnej stronie Urzędu Gminy w Krościenku nad Dunajcem.


Strona została przeniesiona na adres:
www.kroscienko.pl

archiwum > Wiadomości > Czekamy na otwarcie placu zabaw w Krośnicy

Czekamy na otwarcie placu zabaw w Krośnicy

 

Od kilku lat Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy systematycznie modernizuje ogólnodostepny plac zabaw w Krośnicy. W grudniu 2019 r. podpisaliśmy umowę z Urzędem Marszałkowskim na realizację projektu pn. „Modernizacja i doposażenie placu rekreacyjnego dla dzieci w Krośnicy".

Dzisiaj plac zabaw jest już doposażony w nowy sprzęt i z utęsknieniem czekamy, aby dzieci mogły z niego korzystać, tym bardziej, iż w ramach projektu mamy przeprowadzenie cyklu zajęć sportowo-edukacyjnych dla najmłodszych. Urządzenia zabawowe  dostarczyła oraz zamontowała firma NOVUM  Sp. z o.o, spółka komandytowa. wybrana w drodze zapytania ofertowego.  Środki finansowe na realizacje inwestycji w wysokości 50 000 zł. zostały pozyskane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem LGD „Gorce-Pieniny”.

Mamy nadzieje ze sytuacja epidemiologiczna w kraju wkrótce się poprawi i uda nam się przeprowadzić bezpłatne zajęcia rekreacyjne.

gallery

Baner