Krościenko nad Dunajcem > Wiadomości > Międzynarodowy „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia – duża fotogaleria

Międzynarodowy „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia – duża fotogaleria

Międzynarodowy „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia, który odbył się 1 września 2019 roku na naturalnym torze kajakowym w Krościenku nad Dunajcem na rzece Dunajec był rywalizacją kajakarzy w kategoriach: C1, K1, C2 MIX. Jak trudny jest ten tor przekonało się kilku zawodników, którzy nie uniknęli wywrotki i pomocy ratowników. W V Rzucie Pucharu Polski i Lidze Młodzików rywalizowali zawodnicy z klubów: KKK Kraków, KS Start, UKS Spływ, AZS AWF Kraków, LUKS Kwisa Leśna, KS Pieniny, AZS Kraków, LKK Drzewca, Zawisza Bydgoszcz, SKS Sokolica.

W kategorii C1 mężczyzn: I miejsce – Kościuszkiewicz Marcin (klub KKK Kraków),
II miejsce –  Biernat Piotr ( klub KS Start), III miejsce – Janczy Oktawian (UKS Spływ).

W kategorii C1 Open mężczyzn: I miejsce – Nowobilski Szymon (KS Start), II miejsce – Wiercioch Michał (AZS AWF Kraków), III miejsce – Szamanek Konrad (KS Pieniny)

W kategorii K1 kobiet: I miejsce – Piprek Zuzanna (KS Start), II miejsce – Danek Hanna (KS Start), III miejsce – Bąkiweicz Karolina (LKK Drzewica)

W kategorii K1 Open kobiet: I miejsce – Mędoń Joanna (Zawisza Bydgoszcz), II miejsce – Jeleńska Julia (KS Start), III miejsce – Brzeska Dominika (KS Pieniny)

W kategorii K1 mężczyzn: I miejsce – Piprek Jan (KS Start), II miejsce – Kościuszkiewicz Marcin (KKK Kraków), III miejsce – Mazurek Hubert (KKK Kraków)

W kategorii K1 Open mężczyzn: I miejsce – Polaczyk Mateusz  (Zawisza Bydgoszcz),
II miejsce – Kubik Bartosz (KS Pieniny), III miejsce – Mastalski Mikołaj (KKK Kraków)

W kategorii C1 kobiet: I miejsce – Piprek Zuzanna (KS Start), II miejsce – Bąkiewicz Karolina (LKK Drzewica), III miejsce – Rębiasz Martyna  (AZS AWF Kraków)

W kategorii C1 Open kobiet: I miejsce – Liber Katarzyna (KS Start), II miejsce – Hukała Ewa (AZS AWF Kraków), III miejsce – Jeleńska Oliwia (KS Start)

W kategorii C2 MIX- Open: I miejsce – Kulig/Wrzosek (AZS AWF Kraków)

W kategorii C2 MIX: I miejsce – Danek/Biernat (KS Start), II miejsce – Bednarczyk/Słabiak (Pieniny Szczawnica), III miejsce  – Nowakowska/Puczel (Kwisa Leśna)

W kategorii K1 –Weterani: I miejsce – Mędoń Piotr, II miejsce – Sztuba Bogdan, III miejsce Bieryt Leszek

 

 

 

Foto: Jacek Waruś

link do pobrania zdjęć

Baner