Krościenko nad Dunajcem > Wiadomości > III Międzygminny Dzień Talentów

III Międzygminny Dzień Talentów

07.01.2018 roku w Krościenku n.D w Amfiteatrze „Pod Wierzbą” odbył się III Międzygminny Dzień Talentów pod patronatem Wójta Gminy Krościenko n.D, zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Krościenku n.D i Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D. W konkursie wzięło udział 48 uczniów z sześciu szkół podstawowych: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tylmanowej, SP w Sromowcach Niżnych, SP w Szlachtowej, SP w Grywałdzie, SP nr 2 w Krościenku n.D i SP Nr 1 w Krościenku n.D.

Jury w składzie: Pani Joanna Dziubińska, Pani Agnieszka Słowik i Pani Milena Sołtys Walosik oceniało uczestników, którzy prezentowali swoje talenty w 4 kategoriach: muzycznej, scenicznej, plastycznej i rodzinnej. Nagrody dla zwycięzców ufundowali: Wójt Gminy Krościenko n.D, Fundacja Dzieci Pienin, Zakład Produkcyjny Wody Mineralnej Kinga Pienińska oraz sklepy: Delikatesy Centrum, Supermarket Mila, Supermarket Rajski.

 

Dziękujemy Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n. D za pomoc przy organizacji imprezy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok.

 

WYNIKI

 

TALENT PLASTYCZNY

GRUPA MŁODSZA

 

MIJESCE I – ALEKSADNRA ANDRUSZKO (SP GRYWAŁD)

MIEJSCE II- ADAM TOKARCZYK (PP  NR 1 KROSCIENKO)

MIEJSCE III- ADAM PORĘBKI (SP NR 1 KROSCIENKO)

 

GRUPA STARSZA

 

MIEJSCE I – KAROLINA KWIATEK (SP  NR 1KROSCIENKO)

MIEJSCE II – JUSTYNA MUSIAŁ (SP NR 2 KROŚCIENKO)

MIEJSCE III – KATARZYNA JÓZEFCZYK (SP GRYWAŁD)

 

TALENT MUZYCZNY

GRUPA MŁODSZA

MIEJSCE I – ZUZANNA GIERCZYK (ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY TYLMANOWA)

MIEJSCE II – MICHAL TOPOLSKI (ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY TYLMANOWA)

MIEJSCE III – ŁUCJA KOZŁECKA (SP NR 1 KROŚCIENKO)

 

GRUPA STARSZA

 

MIEJSCE I –PATRYCJA GABRYŚ (SP  NR 2 KROŚCIENKO)

MIEJSCE II – KINGA LIGAS (ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY TYLMANOWA)

MIEJSCE III – PAULINA WAKSMUNDZKA (SP NR 1 KROŚCIENKO)

 

TALENT SCENICZNY

GRUPA MŁODSZA

 

MIEJSCE I – ZUZANNA KIELAK (SP SZLACHTOWA)

MIEJSCE II – PAULINA KRÓL (SP NR 1 KROŚCIENKO)

MIEJSCE III – GRUPA Z SP  NR 1  KROŚCIENKO (KLASA IA)

 

GRUPA STARSZA

 

MIEJSCE I –GABRIELA REGIEC (SP SROMOWCE NIŻNE)

MIEJSCE II – ALEKSANDRA MIGDAŁ (SP SROMOWCE NIŻNE)

MIEJSCE III – EWELINA KOŁEK (SP NR 1 KROŚCIENKO)

 

WYSTĘP RODZINNY

 

MIEJSCE I- AMELIA I SARA KACZOROWSKIE (SP SZLACHOTWA)

MIEJSCE II- MAKSYMILIAN I SZYMON MICHAŁCZAK (ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY TYLMANOWA)

MIEJSCE III- ALEKSANDRA KALISZ I ANNA KALISZ (SP SROMOWCE NIŻNE)

 

 

                                                                                                                                           Koordynator I. Rysz

Baner