Znajdujesz się na archiwalnej stronie Urzędu Gminy w Krościenku nad Dunajcem.


Strona została przeniesiona na adres:
www.kroscienko.pl

archiwum > Wiadomości > Spotkanie autorskie u seniorów

Spotkanie autorskie u seniorów

Kolejne spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller pt. ,,POD SKRZYDŁEM ANIOŁA” odbyło się 15 lipca 2020r.  w Dziennym Ośrodku Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w Krościenku nad Dunajcem i było skierowane dla odbiorców dorosłych. Tym razem poetka zabrała wszystkich w sentymentalną podróż, w oparciu o tomiki poezji ,, Niech Cię strzegą dobre anioły”, czy też ,,Niech Cię prowadzą dobre anioły”. Jak sama stwierdziła: „ Każdy  z Nas ma swojego dobrego anioła codzienności”, który z wdzięcznością myśli i czuwa nad Nami. Wśród nich można spotkać anioła mądrości, prostoty, radości, ciszy,
wdzięczności, nadziei, pokoju, oddechu czy drogi.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność, a Pani Ewie dziękujemy za piękne warsztaty literacko-muzyczne, bo sama autorka ma anielskie serce i jest osobą niezwykle sympatyczną. Ze spokojem można stwierdzić, że jest takim aniołem na ziemi.
Ewa Stadtmüller jest polską pisarką, specjalizującą się zwłaszcza w literaturze dziecięcej. Od czasu debiutu w 1992 roku autorka zgromadziła już w swoim dorobku wiele ponad 100 publikacji przeznaczonych dla najmłodszych czytelników, ale pisze również piękne wiersze dla odbiorców dorosłych. Za swoją twórczość artystyczną została wyróżniona różnymi nagrodami.

Zespołowi z Dziennego Ośrodka Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w Krościenku nad Dunajcem dziękujemy za ciepłe przyjęcie i  pomoc przy realizacji spotkania.

Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem realizuje projekt pt. ,, Odyseja pienińska z baśnią i legendą ” – dofinansowany ze środków MKiDN, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla Książki 2020- prowadzenie działań animujących czytelnictwo w bibliotekach publicznych”. 

Pracownicy GBP w Krościenku n.D

Baner