Znajdujesz się na archiwalnej stronie Urzędu Gminy w Krościenku nad Dunajcem.


Strona została przeniesiona na adres:
www.kroscienko.pl

archiwum > Wiadomości > Spotkanie autorskie z Ewą Stadtmuller

Spotkanie autorskie z Ewą Stadtmuller

Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem zorganizowała spotkanie autorskie z pisarką Ewą Stadtmuller.
Była to podróż turystyczno-literacka od Krakowa do urokliwych Pienin. Uczestnicy zostali porwani do zabawy, ponieważ autorka przygotowała konkurs wiedzy o regionie, wplatając go w swoje opowieści przy pomocy inscenizacji. Nie było łatwo, ale udało się zdobyć piękną książkę, która została podarowana dla biblioteki, a stanowi kontynuację trylogii ,,Pieniny dla rodziny”. Niezapomnianym punktem programu okazał się teatrzyk paluszkowy o smoku Onufrym.
Pani Ewie dziękujemy za spotkanie. Jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Napisała wiele książek dla dzieci i pięknych wierszy o aniołach dla dorosłych. Zresztą Pani Ewa, to taki anioł na ziemi.
Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku n.D, dziękujemy również za okazałe serce i pomoc przy realizacji spotkania.

,, Odyseja pienińska z baśnią i legendą ” – dofinansowano ze środków MKiDN, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla Książki 2020- prowadzenie działań animujących czytelnictwo w bibliotekach publicznych”.

Baner