Krościenko nad Dunajcem > Informacje samorządowe > Wsparcie dla mieszkańców Gminy Krościenko nad Dunajcem

Wsparcie dla mieszkańców Gminy Krościenko nad Dunajcem

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem informuje, że tutejszy Ośrodek rozpoczął realizację Projektu „Rozszerzenie zakresu wsparcia dla mieszkańców Gminy Krościenko nad Dunajcem”.
W związku z powyższym w naszej Gminie będzie kontynuowana działalność PUNKTU KONSULTACYJNEGO DLA RODZIN, w którym osoby znajdująca się w KRYZYSIE lub potrzebujące wsparcia, osoby borykające się z problemami rodzinnymi, rodzice, którym zależy na poprawie swoich umiejętności opiekuńczo – wychowawczych, relacji w rodzinie – mogą skorzystać z nieodpłatnych porad i wsparcia.
Punkt prowadzi, podobnie jak w poprzednich latach – Pani Beata Lutomska, specjalista posiadający stosowne kwalifikacje i uprawnienia do udzielania indywidualnego wsparcia.
Specjalista przyjmuje w budynku przy ul. Rynek 32 (STARA PLEBANIA) w niżej podanych terminach. Jest możliwość umówienia się z P. Beatą Lutomską na wizytę telefonicznie pod nr tel. 509 872 597.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem (ul. Esperanto 2, budynek Ośrodka Zdrowia), bądź pod numerem telefonu 18 262 30 09 w godzinach pracy Ośrodka.

 

Adam Musiał
Kierownik Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Krościenku n. D

Baner