Krościenko nad Dunajcem > Wiadomości > Pożegnanie emerytów w JRG Nowy Targ

Pożegnanie emerytów w JRG Nowy Targ

31 stycznia 2019 r. odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę asp. sztab. Piotra Olesia dowódcy zmiany II w JRG Nowy Targ i asp. sztab. Wojciecha Stefaniaka starszego inspektora w Wydziale Kwatermistrzowsko-Technicznym Komendy Powiatowej PSP w Nowym Targu.
Podczas uroczystości Komendant Powiatowy PSP w Nowym Targu – bryg. Mariusz Łaciak, podziękował za ofiarną służbę, a podczas podsumowania przypomniał, jak wiele obaj emeryci wnieśli swoją postawą i zaangażowaniem w służbę.
Następnie emeryci złożyli podziękowania Komendantowi oraz współpracownikom, podsumowując swoją długoletnią służby dla PSP. Asp. sztab. Piotr Oleś pełnią ją przez 30 lat, a asp. sztab. Wojciech Stefaniak przez 27 lat.
W uroczystości, oprócz Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Targu i jego Zastępcy, udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy KP PSP oraz zmiany służbowe JRG w Nowym Targu.
Serdecznie dziękujemy za lata efektywnej współpracy i życzliwość, a na nowej drodze życia nowym emerytom życzymy kolejnych sukcesów, realizacji postawionych sobie celów i zdrowia.

żródło:

PSP Nowy Targ

Baner