Znajdujesz się na archiwalnej stronie Urzędu Gminy w Krościenku nad Dunajcem.

Strona została przeniesiona na adres:

archiwum > Wiadomości > Po raz trzeci gramy Wojtkowi Sobierskiemu

Po raz trzeci gramy Wojtkowi Sobierskiemu

Już po raz trzeci spotkamy się w Wielkanocny Poniedziałek na stadionie Sokolicy w Krościenku n/D, aby wspólnymi siłami . Tym razem oprócz drużyn obecnej Sokolicy i Juniorów (10 lat) Starszych dołączą do nas inne ekipy chętne do pomocy w tym szczytnym celu. Będzie to między innymi drużyna Mistrza Polski w AMP Futbolu z 2016 roku – Husaria Kraków ! Tym samym mecz zmienia się nam w charytatywny turniej. Kto jeszcze zaprezentuje się na boisku w to świąteczne popołudnie, niech na razie pozostanie tajemnicą. Dodatkowo będziemy mieli przyjemność podziwiać dzieci z Pienińskiej Akademii Sportowej, które w przerwach między meczami zaprezentują swoje umiejętności oraz będą wyprowadzały zawodników na boisko. Inne niespodzianki i atrakcje tegorocznego wydarzenia będziemy podawać z biegiem czasu. Już dziś rezerwujcie sobie świąteczne popołudnie i widzimy się 17 kwietnia w Krościenku. Liczymy, że będzie nas znów więcej niż przed rokiem. Zapraszamy serdecznie 🙂

Informacje o systemie gry:

W rozgrywkach bierze udział pięć drużyn, są to: SKS SOKOLICA Krościenko n/D, JUNIORZY (10 lat) Starsi, HUSARIA Kraków, RYSY Bukowina Tatrzańska oraz SAMORZĄDOWCY (Krościeńko n/D i Ochotnica). W wyniku losowania przeprowadzonego przed turniejem zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Grupę A będą tworzyły dwie drużyny, w skład grupy B wejdą trzy zespoły. W grupach drużyny rozegrają mecze na zasadzie "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrają w Wielkim Finale. Zespoły, które zajmą w grupach miejsca drugie zagrają o miejsce trzecie. Trzeci zespół z grupy trzy drużynowej będzie musiał się zadowolić miejscem piątym. Mecze będą trwać 2×15 minut, za wyjątkiem meczu w grupie A, gdzie dla zbliżenia poziomu zmęczenia drużyn w obu grupach, zawodnicy rozegrają dwa razy po 25 minut. Drużyna składa się z jedenastu zawodników, a mecz rozgrywany jest na pełnym boisku piłkarskim. Wyjątkiem będą mecze rozgrywane przez drużynę Husarii Kraków. Nieco mniejsze bramki ustawione będą wówczas na "szesnastkach", szerokość boiska nie ulegnie zmianie, a zespoły liczyć będą po siedmiu zawodników.