Znajdujesz się na archiwalnej stronie Urzędu Gminy w Krościenku nad Dunajcem.


Strona została przeniesiona na adres:
www.kroscienko.pl

archiwum > Wiadomości > Ach! co to był za dzień !

Ach! co to był za dzień !

Czerwone bandamki, dzwony, koszule w kwiaty! Moda z lat 70 – tych królowała na naszej andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.

Dyskotekę rozpoczęliśmy o godzinie 15:00 i wspólnie w rytm muzyki tamtych czasów wspaniale się bawiliśmy. W związku z tym, że była to zabawa andrzejkowa nie zabrakło wesołych przepowiedni w „Gabinecie Wróżb” prowadzonym przez nasze koleżanki: Asię Hamerską, Anetę Jankowską oraz Magdę Jamę.

Tego samego dnia o godzinie 19:00 dołączyli do nas nasi rodzice i nauczyciele, którzy sprawili nam miłą niespodziankę zakładając na siebie stroje lat 70 – tych XX w. Wszyscy udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie pod kierunkiem instruktora uczestniczyliśmy w tańcach integracyjnych: „Bliżej siebie”.  Nasze wspólne spotkanie otworzył Jan Dyda -Wójt Gminy Krościenko n. D, który wspólnie z nami wziął udział w tańcu brazylijskim. Ach! Co to był za dzień!

„ Bardzo mi się podobało. Było dużo muzyki, której rzadko się teraz słucha. Stroje były pomysłowe i niespotykane”

Justyna

„Warto organizować takie dyskoteki. Jest to fajne urozmaicenie codziennego życia”

Arek

„Był to dobry pomysł organizacji tańców integracyjnych dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Młodzież bawiła się, mimo że to nie była muzyka, której słucha na co dzień”

Ks. Krzysztof

„Dobrze się bawiłam, ponieważ grała dobra muzyka, a uczniowie byli zmobilizowani do zabawy”

Pani Natalia

„Mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez, ponieważ wczoraj poznałem bardzo dużo interesujących osób”

Michał

Tańce integracyjne „Bliżej siebie” są współfinansowane ze środków otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego z budżetu państwa w ramach realizacji Rządowego programu wspomagania w latach 2015 – 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach –  „Bezpieczna +”.

Opiekę sprawowali: A. Biel, B. Haś, J. Klimek, Ks. K. Kutek oraz B. Chlebek

 

DSC_0492 DSC_0568 DSC_0660 DSC_0710 DSC_0777 DSC_0846

Autor: Aleksandra Skubisz II b, Joanna Tkaczyk II c

Baner